Искать в: Вся Украина

Услуги и цены

  • Лечение мануальной терапией от 200.00 грн
  • Лечение заболеваний позвоночника от 200.00 грн
  • Консультация мануального терапевта от 70.00 грн

Характеристики

  • Опыт работы 10 лет
  • Выезд на дом Уточняйте по телефону

Я професійний масажист, у сфері надання масажних послуг маю досвід вже більше ніж 10 років. Проводжу мануальну практику, також лікування опорної системи, роблю масажі різних видів. Проводжу косультування, та маю індивідульний підхід до кожного клієнта.

Є фахівцем з таких видів масажу, як класичний, лікувальний, антицелюлітний, гуаша масаж, масаж обличчя (класичний і пластичний), мануальна терапія, корекція атланта, правка дисків.
-Сидяча робота в одному положенні? М'язи забилися після інтенсивних тренувань? Або просто болить спина? Поганий сон і головний боль, німіють пальці рук, тягне ногу, остеохондроз? Ласкаво просимо до мене на стіл!
Лікувальний масаж - це краще засіб для гарного самопочуття, позитивного світовідчуття і настрою. Покращіть тонус м'язів, розженете лімфу або молочну кислоту, зніміть спазми, виведіть солі, поліпшите гнучкість зв'язок, відновитеся після травм. Припиніть приймати пігулки пачками! Навчіться жити без болю.

Вартість масажу:
Корекція дисків, сідничного нерва - 100 грн.
Спина - 100 грн.
Шийно-коміркова зона - 80 грн.
Ноги - 100 грн. (Повністю + ступні, суглоби)
Обличчя - від 50 грн.
Загальний масаж - 200 грн. + Подарунок масаж обличчя
Медовий - 250 грн. + Подарунок масаж обличчя

Потрібна реальна допомога зі здоров'ям? Звертайтеся!

-Запрошуємо пройти курс антицелюлітного масажу. Антицелюлітний масаж дозволяє поліпшити стан шкіри в проблемних зонах. Він спрямований на посилення циркуляції крові, лімфи, зняття набряків, зменшення жирових відкладень. В результаті шкіра виглядає доглянутою, еластичною і здоровою. Так, процедура не з приємних, приховувати нема чого, але воно того варте, не переймайтеся, результат не змусить себе довго чекати, вже після третього сеансу ви побачите явні зміни на краще.

Вартість антицелюлітного масажу:
стегна + сідниці - 100 грн.
живіт і боки - 70 грн.
сідниці, стегна, живіт - 150 грн.

У комплекс входить масаж з антицелюлітним кремом, баночний масаж, медовий масаж, обгортання.

-Масаж для обличчя на кшталт фітнесу для тіла. Начебто нічого особливого, але при регулярних заняттях в якийсь момент ви виявляєте, що виглядаєте більш підтягнутою, свіжою і молодшою, ніж однолітки. Подаруй собі хвилини релаксу і спокою.
Стоун масаж нефритовими роликами, медовий масаж,  різноманітні глиняні маски і найголовніше розслабляючий ручний масаж.

Так само можу запропонувати Вам популярний вид масажу молюсками ахатина - масаж обличчя і шиї. Регенеруючі властивості секрету ахатин пояснюються вмістом в ньому особливих компонентів - колагену, еластину, гліколевої кислоти і алантоїн. Після цієї процедури шкіра глибоко зволожується, вирівнюється її колір і відбувається швидка регенерація клітин. Улітку ахатина для обличчя - це джерело природного колагену і унікального вітамінного комплексу.
Результатом проведеної процедури стане зволоження та омолодження шкіри, підвищення пружності.
Процедура триватиме протягом 1 години.

Похожие специалисты